ДОРОСЛІ ДЕВОН РЕКСИ

ЯКЩО ВИ МРІЄТЕ МАТИ ПОРОДИСТОГО ДЕВОН РЕКСА –Я ГОТОВА ПЕРЕДАТИ НАШОГО ДОРОСЛОГО ДЕВОНЧИКА У ВАШІ НАДІЙНІ РУКИ

Illustration

Придбання дорослого Девон Рекса – це чудова можливість для бажаючих придбати собі друга з чудовими породними якостями за дуже скромну вартість.

У розпліднику робота не стоїть на місці, я постійно намагаюся покращити і закріпити тип цієї породи. Тому згодом виникає потреба привозити в розплідник нових виробників, а нашим улюбленим кішкам, які вже залишили по собі гідне потомство, шукати новий будинок.

НАВІЩО І ЧОМУ?

НАВІЩО І ЧОМУ ЗАВОДЧИКИ ШУКАЮТЬ НОВІ БУДИНКИ І ВІДДАЮТЬ СВОЇХ ДОРОСЛИХ ДИВОНІВ У ІНШІ СІМ'Ї.

Причин насправді декілька. Одна з них — це те, що для більшісті заводчиків, розплідник, це звичайний будинок або квартира і вони не гумові. Майже з кожного нового посліду, хтось залишається в розпліднику, також згодом виникає потреба привозити нових плідників, без цього не буде розвитку, а всіх залишити неможливо. А при великій кількості дорослих, підлітків і кошенят, приділити кожному увагу стільки скільки потрібно просто на просто не вийде. Заводчики намагаються містити лише ту кількість дорослих кішок, якій вони можуть дати необхідну кількість уваги, любові, ласки та турботи. Тому іноді потрібно скорочувати поголів'я.

взрослый девон рекс

Окрема історія з кастрованими тваринами.
Приходить час, коли кішка або кіт закінчує свою племінну кар'єру і його потрібно каструвати або стерилізувати. Також не виключені випадки, коли кішки, призначені для розведення, не здатні завагітніти або виносити кошенят, не маючи особливих проблем зі здоров'ям. Або кішка не дуже добра мати, або кіт не передає своєму потомству потрібні якості і т.д. І таких кішок/котів, також правильніше каструвати чи стерилізувати. Але кішки іноді жорстокі по відношенню один до одного і виключають із прайду кастрованих/стерилізованих особин.
Кастрат у прайді – це практично завжди ізгой. Іноді буває так, що сексуально активні коти чи кішки просто б'ють кастрованих. Відповідно, заводчику когось потрібно ізолювати. Тому новий будинок і нові власники краще, ніж жити ізольовано в одній кімнаті.
Як би не хотілося заводчику залишити своїх улюблених дорослих котів і кішок, в деяких випадках це буде егоїзмом по відношенню до них. Рішення віддати дорослу тварину, не означає, що їх розлюбили або хочуть їх позбутися. Навпаки, це рішення показує виняткову любов і турботу. Так як деяким тваринам буде набагато краще в новому будинку, де вони будуть щасливішими, і стануть центром уваги, будучи єдиним вихованцем, або маючи тільки одного друга.

Після кількох років моїх поневірянь із кастрованою кішкою, яку після стерилізації в прайді не приймають, я можу прийняти для себе це непросте рішення, яке, на жаль, іноді просто необхідно шукати новий будинок для своїх дорослих кішок.

Якщо Ви зацікавлені в придбанні дорослого Девон Рекса в моєму розпліднику, просто зв'яжіться зі мною. Напишіть або зателефонуйте та дайте коротку інформацію про себе або заповніть Анкету – знайомство.
Я готова довірити своїх Девонів лише у відповідальні руки.

У ПОШУКУ СІМ’Ї

НА ДАНИЙ МОМЕНТ У РОЗПЛІДНИКУ НЕ МАЄ ВІЛЬНИХ ДОРОСЛИХ ДЕВОН РЕКСІВ.

КОТИ І КІШКИ

Кожен Девон Рекс розплідника - це унікальна особистість з чудовими породними даними та приголомшливим характером.