КОШЕНЯТА PRIMAPIXIE*UA

Міцне здоров'я, чудовий зовнішній вигляд і породний темперамент – це одні з головних складових роботи в моєму розпліднику.

Допитливі, товариські та повністю орієнтовані на спілкування з людиною - цим казковим створінням достатньо всього кілька хвилин, щоб потрапити під їхню чарівність, і закохатися в цю породу раз і назавжди.

Мати Девон Рекса у себе вдома - це означає знайти море позитивних почуттів на довгі роки.

котята девон рекс
Illustration

ОСНОВНІ ПРИНЦИПИ РОЗВЕДЕННЯ

Кожна в'язка продумана задовго до процесу. У нас немає нескінченного потоку кошенят.

Я дуже ретельно підходжу до вибору батьківської пари, догляду за кошенятами та вибору власників.

Здоров'я наших котів та кішок– насамперед.
Кожне кошеня прийняте в руки і винянчине не тільки кішкою мамою.

ПРО ВИРОЩУВАННЯ КОШЕНЯТ

PrimaPixie*UA - розплідник домашнього типу, це означає, що з перших днів життя кошенята живуть у затишній домашній атмосфері. Вони з народження оточені безмежним теплом і любов'ю, з перших хвилин свого життя про них піклуються 24 години на добу, і вони звикають до людських рук, ласки та уваги.

Кошенята чудово виховані, привчені до лотка та кігтеточки.

Всі кошенята в моєму розпліднику вирощуються на якісному, збалансованому кормі.

Illustration
Illustration

ВИБІР КОШЕНЯ

Ваше рішення про придбання та вибір кошеня має бути обдуманим та усвідомленим.
Пам'ятайте, що Ви купуєте не іграшку на якийсь час, а друга і компаньйона на 12-17 років.

Для мене важливо, щоб мої кошенята були щасливі, щоб вони потрапили до люблячої та турботливої ​​родини і радували своїх власників багато років.

У мене є девіз "Щасливий власник = щасливе кошеня", тому для мене важливо переконатися, що порода кішок Девон Рекс Вам підходить і що обране Вами кошеня відповідає Вашим очікуванням.

Не забувайте, що кожна кішка має свою власну індивідуальність та особливості характеру – немає однакових кішок, кожне кошеня – особистість. Навіть кошенята з одного посліду за характером можуть дуже відрізнятися один від одного. Тому, якщо Ви вирішили придбати кошеня в моєму розпліднику, будь ласка, заповніть Анкету - знайомство і я буду рада допомогти Вам з вибором кошеня. Так як я спостерігаю за кошенятами щодня, і знаю особу кожного з них. Важливо, щоб Ви знайшли саме “своє кошеня”.

КУПІВЛЯ І РЕЗЕРВ

1

ВАРТІСТЬ

Вартість кожного кошеня індивідуальна. Це залежить від породних якостей, а також від того, купується кошеня в якості домашнього улюбленця або в якості плідника. У міру зростання та розвитку кошенят ціна на них може змінюватися як у бік збільшення, так і у бік зменшення. Якщо кошеня зарезервоване, ціна на нього підвищуватися вже не буде.

2

РЕЗЕРВ

Зарезервувати кошеня, що сподобалося, можна у віці від 1,5 місяців. Кошеня вважається зарезервованим і знімається з продажу лише після внесення за нього задатку у розмірі 30% від загальної вартості кошеня. Якщо ви передумаєте купувати дане кошеня, то завдаток НЕ ПОВЕРТАЄТЬСЯ. Завдаток – вважається компенсацією за втрачений час та можливість продати кошеня.

3

ПРИЧИНИ ВІДМОВИ

Розплідник залишає за собою право будь-якої миті відмовити Вам у продажу кошеня.
У цьому випадку, якщо за кошеня вже внесено завдаток, він повертається Вам у тому ж розмірі. Причиною відмови продати Вам кошеня може бути:
племінна цінність для розплідника
невідповідність спочатку заявленому класу
хвороба, виявлення прихованого дефекту і т.д. У випадку, якщо клас зарезервованого кошеня зміниться на нижчий, Вам буде запропоновано придбати кошеня за нижчою ціною або інші варіанти за погодженням.

4

ОПЛАТА

Оплата повної вартості кошеня провадиться за тиждень перед відправкою.


5

ВАЖЛИВО

Якщо у Вас чи членів Вашої сім'ї є підозри на наявність алергії, прохання зробити всі необхідні дослідження (тести, аллергопроби), до внесення задатку, а тим більше до повного розрахунку.

Illustration

ПЕРЕЇЗД КОШЕНЯ
ДО НОВОГО БУДИНКУ

Кожне кошеня при переїзді до нового будинку, незалежно від мети придбання (домашній улюбленець плідник), при собі має міжнародний ветеринарний паспорт, зареєстрований у ветеринарній службі, в якому є інформація про проведені комплекси вакцинації та дегельмінтизації, та з документом, що підтверджує походження, метрикою чи родоводу системи WCF.

Кошенята переїжджають у новий будинок не раніше 16 тижневого віку, тільки до цього віку, кошенята можуть бути вакциновані від вірусних захворювань та сказу, а також повністю пристосовані до самостійного життя без кішки-матері, соціально адаптовані, привчені до лотка та кігтіточки.
Всі кошенята перед тим, як залишити розплідник проходять обстеження УЗД серця та огляд у ветеринара.

На момент переїзду кошенята, які купують у домашні улюбленці, передаються новим власникам кастрованими (як хлопчики, так і дівчатка).

Кошеня у новому будинку, що потрібно знати? Про це і не тільки ви можете дізнатися у розділі Блог   

Illustration
Illustration
девон рекс

ДОСТАВКА

Доставка може відбуватися кількома способами: власник самостійно приїжджає/прилітає за своїм кошеням до нас, що я завжди дуже вітаю. Але якщо немає такої можливості, я допомагаю організувати дбайливу та безпечну доставку Україною та за кордон.
доставка кошенят в інші міста та інші країни та пов'язані з нею витрати (тести, документи, необхідні для доставки в інші країни та ін.), не входить у вартість кошеня та оплачується окремо.
кошенята вирушають до своїх господарів авіа, залізничним автотранспортом за допомогою спеціальних зоокур'єрів.
Карго, вантажна відправка. Цей спосіб я розглядаю лише у крайній безвихідній ситуації.

Illustration

Хочете кошеня? Перейдіть до розділу актуальні кошенята.

котёнок девон рекс
Illustration
котёнок девон рекс